1) Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca września – po Mszach Świętych o godz. 9:45 i  11:30 – zmiana tajemnic różańcowych.

2) Msze Święte tym tygodniu będą: w kościele codziennie o godz. 17:45, natomiast w kaplicy we wtorek, środę i czwartek o godz. 19:00.

3) We wtorek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. (Matki Bożej Siewnej) Dziękować będziemy za tegoroczne zbiory i modlić się o dalsze Boże błogosławieństwo dla pracy rolników. Po Mszach Świętych – obrzęd poświęcenia ziarna siewnego.

4) W sobotę wspomnienie dowolne Najświętszego Imienia Maryi.

5) W dniach 11–13 września w Domu Rekolekcyjnym u Sióstr Benedyktynek w  Przemyślu odbędą się rekolekcje Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.

6) W dniach 9–11 października w Domu Rekolekcyjnym w Rzepedzi planowane są rekolekcje formacyjne w ramach przygotowania do bierzmowania dla klas VI, VII i  VIII.

7) Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby i remont kościoła, oraz dary do kuchni. Bóg zapłać!

8) Od poniedziałku, 14 września, ze względu na remont kościoła, Msze Święte będą odprawiane w dolnym kościele.

9) Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w  Przemyślu. Za tydzień na potrzeby parafii.

Wszystkim Parafianom i Dobroczyńcom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub jubileusze małżeństwa, składamy najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności, zdrowia, wielu łask Bożych, oraz opieki Matki Najświętszej Nieustającej Pomocy. Do życzeń dołączamy naszą modlitwę.

Natomiast Zmarłych, których rocznice śmierci wspominamy w tym tygodniu polecamy Miłosierdziu Bożemu.