1) Msze Święte tym tygodniu będą: w kościele (od jutra, ze względu na remont kościoła, Msze Święte będą odprawiane w dolnym kościele) codziennie o godz. 17:45, natomiast w kaplicy w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek o godz. 19:00.

2) Jutro święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

3) We wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.

4) W piątek święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski i młodzieży, oraz Szkoły Podstawowej w Maćkowicach.

5) W tym tygodniu Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców (Suche Dni Jesienne).

6) Od jutra (do soboty) rozpoczynamy stawianie rusztowań do prac remontowych nawy głównej w kościele. Prosimy wszystkich Panów o przybycie w wyznaczonym w ubiegłą niedzielę dniu. W przypadku przeszkody w podjęciu pracy we wskazanym terminie, prosimy o załatwienie zastępstwa we własnym zakresie. Starszych, chorych Panów prosimy o zgłoszenie tego faktu bezpośrednio u księdza proboszcza.

7) Dzisiaj i w przyszłą niedzielę Panowie z Duszpasterskiej Rady Parafialnej będą zbierać, przed i po Mszach Świętych ofiary na remont kościoła i kaplicy.

8) W najbliższą niedzielę w Mołodyczu odbędzie się spotkanie wspólnoty „Dwór Dobrej Rady”. Wyjazd z parkingu o godz. 13:30.

9) W dniach 9–11 października w Domu Rekolekcyjnym w Rzepedzi planowane są rekolekcje formacyjne w ramach przygotowania do bierzmowania dla klas VI, VII i  VIII.

10) Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na remont i potrzeby kościoła, oraz za dary do kuchni. Bóg zapłać!

11) Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii. Za tydzień na Archidiecezjalne RADIO FARA.

Wszystkim Parafianom i Dobroczyńcom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub jubileusze małżeństwa, składamy najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności, zdrowia, wielu łask Bożych, oraz opieki Matki Najświętszej Nieustającej Pomocy. Do życzeń dołączamy naszą modlitwę.

Natomiast Zmarłych, których rocznice śmierci wspominamy w tym tygodniu polecamy Miłosierdziu Bożemu.