1) Dziś po Mszach Świętych – Gorzkie Żale, a w piątek przed Mszami Świętymi – Droga Krzyżowa.

Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach i przypominamy, że za uczestnictwo w nich można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Ponadto we wszystkie piątki Wielkiego Postu za odmówienie po Komunii Świętej przed wizerunkiem Pana Jezusa Ukrzyżowanego modlitwy „Oto ja, dobry i  najsłodszy Jezu...” można także zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Przez cały Wielki Post na nabożeństwach Gorzkich Żali będzie dodatkowa składka na kwiaty do Bożego Grobu.

2) Dzisiaj – pierwsza niedziela miesiąca marca – po Mszach św. o godz. 9:45 i 11:30 – zmiana Tajemnic Różańcowych, natomiast od godz. 13:30 do 19:30 odbędzie się spotkanie wspólnoty „Dwór Dobrej Rady”.

3) Msze Święte w tym tygodniu, oprócz wtorku, środy i soboty będą: w kościele o  godz. 16:45. We wtorek Msza Święta w kościele będzie o godz. 15:00, w środę, z  racji wizytacji, o  godz. 17:00, w sobotę o godz. 7:30, natomiast w kaplicy, oprócz środy i soboty, w czwartek i piątek o godz. 18:00. W środę, z racji wizytacji, Msza Święta będzie o godz. 15:00, a w sobotę o godz. 9:00.

4) W środę, 4 marca J.E. Ks. Arcybiskup Adam Szal – Metropolita Przemyski przeprowadzi wizytację kanoniczną naszej parafii.

5) W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca marca.

W czwartek modlimy się w intencji kapłanów, oraz o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie z naszej parafii.

W piątek okazja do spowiedzi w kościele parafialnym od godz. 16:00., w kaplicy od godz. 17:30.

Po Mszach Św. – nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Z posługą sakramentalną do chorych udamy się od godz. 7:30.

W sobotę po Mszach Św. nabożeństwa wynagradzające za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.

6) W przyszłą niedzielę Dzień Kobiet – modlimy się w intencji kobiet.

7) W niedziele, 8 i 15 marca, Panowie z Duszpasterskiej Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na remont kościoła i kaplicy.

8) Na ogrzewanie kościoła w tym tygodniu zebraliśmy 600 zł, a na kaplicę 300 zł. Łącznie zebraliśmy na ogrzewanie 5950 zł. W dalszym ciągu prosimy na datki na ten cel.

9) W Środę Popielcową na Dom Miłosierdzia im. Św. Jana Pawła II w Przeworsku zebraliśmy kwotę 278,96 zł.

10) Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w  Przemyślu. Z najbliższej niedzieli na potrzeby parafii, a składka do puszek na misje AD  GENTES.

Wszystkim Parafianom i Dobroczyńcom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub jubileusze małżeństwa, składamy najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności, zdrowia, wielu łask Bożych, oraz opieki Matki Najświętszej Nieustającej Pomocy. Do życzeń dołączamy naszą modlitwę.

Natomiast Zmarłych, których rocznice śmierci wspominamy w tym tygodniu polecamy Miłosierdziu Bożemu.