1)

Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca stycznia – po Mszach św. o godz. 9:45 i 11:30 – zmiana Tajemnic Różańcowych, natomiast od godz. 13:30 do 19:30 - spotkanie wspólnoty „Dwór Dobrej Rady” połączone z opłatkiem.

 

 

2)

Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Porządek Mszy Świętych niedzielny. Podczas każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd błogosławieństwa kadzidła i kredy.

Po powrocie do domów okadźmy nasze mieszkania przyniesionym z kościoła kadzidłem, które jest symbolem wznoszącej się do Boga modlitwy i uwielbienia Boga, natomiast poświęconą kredą napiszmy na drzwiach naszych mieszkań: C+M+B 2020. Napis ten oznacza: „Niech Chrystus błogosławi temu domowi w 2020 roku”.

 

 

3)

We wtorek i środę dalszy ciąg wizyty duszpasterskiej według podanego planu.   

 

 

4)

Msze Święte w tym tygodniu będą w kościele: we wtorek i środę o godz. 6:15, a od czwartku do soboty o godz. 16:45. W kaplicy Msza św. będzie we środę i czwartek o godz. 18:00.

 

 

5)

W przyszłą niedzielę – Święto Chrztu Pańskiego – zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego.

Przypominamy, że o godz. 15:00 odbędzie się na plebani opłatek dla Seniorów. Osoby chętne do pomocy w jego zorganizowaniu prosimy o zgłaszanie się do Pani Danuty Bańcarz.

 

 

6)

Serdecznie dziękujemy za dary do kuchni, oraz ofiary złożone na remont kościoła i kaplicy. Bóg zapłać!

 

 

7)

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu. Z dnia jutrzejszego na misje, a z najbliższej niedzieli na potrzeby parafii.

 

 

 

Wszystkim Parafianom i Dobroczyńcom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub jubileusze małżeństwa, składamy najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności, zdrowia, wielu łask Bożych, oraz opieki Matki Najświętszej Nieustającej Pomocy. Do życzeń dołączamy naszą modlitwę.

Natomiast Zmarłych, których rocznice śmierci wspominamy w tym tygodniu polecamy Miłosierdziu Bożemu.