Dziś święto Chrztu Pańskiego – zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego. Kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.

O godz. 15:00 na plebani - opłatek dla Seniorów.

Msze Święte w tym tygodniu będą: w kościele codziennie o godz. 16:45 – od godz. 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu,  w kaplicy w Woli Maćkowskiej we środę i czwartek o godz. 18:00.

W sobotę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto w czasie jego trwania będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w zakończeniu Tygodnia, może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

W przyszłą niedzielę przypada liturgiczne wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara. Zachęcamy do modlitwy w intencji archidiecezji.

Kolędnicy Misyjni zebrali w tym roku 5627,00 zł. Kwota ta, wzorem lat ubiegłych, zostanie po połowie przeznaczona na misje, oraz wycieczkę dla kolędników. 

Serdecznie dziękujemy za dary do kuchni, oraz ofiary złożone na remont i potrzeby kościoła, oraz kaplicy. Bóg zapłać!

Taca z dzisiejszej i przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii.

Wszystkim Parafianom i Dobroczyńcom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub jubileusze małżeństwa, składamy najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności, zdrowia, wielu łask Bożych, oraz opieki Matki Najświętszej Nieustającej Pomocy. Do życzeń dołączamy naszą modlitwę.

Natomiast śp. Antoniego Szozdę i Zmarłych, których rocznice śmierci wspominamy w tym tygodniu polecamy Miłosierdziu Bożemu.