1)

Rozpoczyna się Adwent i nowy rok duszpasterski, przeżywany pod hasłem: „Wielka tajemnica wiary”.

 

 

2)

Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca grudnia. Po Mszach Świętych o godz. 9:45 i 11:30 – zmiana Tajemnic Różańcowych.

 

 

3)

W dni powszednie Adwentu będą sprawowane roraty. Zarówno w kościele jak i w kaplicy o godz. 6:00. W tym roku roraty odbywają się pod hasłem: „Zamieniam ranne spanie NA OCZEKIWANIE”. Prosimy żeby na Msze roratnie przychodzić z lampionami i zachęcamy do uczestnictwa w tych pięknych nabożeństwach ku czci Matki Bożej.

 

 

4)

Jutro Konkurs Biblijny dla uczniów z klas VI i VII.

 

 

5)

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca grudnia.

W czwartek modlimy się w intencji kapłanów, oraz o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie z naszej parafii.

W piątek okazja do spowiedzi w kościele parafialnym od godz. 5:00, w kaplicy od godz. 5:30.

Po Mszach Świętych – nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Z posługą sakramentalną do chorych udamy się od godz. 7:00.

W sobotę po Mszach Świętych nabożeństwa wynagradzające za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.

 

 

6)

W dniach 6–8 w Domu Rekolekcyjnym u Sióstr Benedyktynek w Przemyślu odbędą się rekolekcje Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.

 

 

7)

W niedzielę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

Po Mszach o godz. 9:45 i 11:30 z dziećmi z naszej parafii spotka się św. Mikołaj, a o godz. 14:30 w parafii Trójcy Świętej w Przemyślu – Dom Rekolekcyjny u Sióstr Benedyktynek – odbędzie się Rejonowy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło–Życie. Wyjazd o godz. 14:00 z parkingu koło plebanii.

 

 

8)

Msza Święta z poświęceniem medalików dla dzieci z kl. III w sobotę (7 XII) o godz. 16:00.

 

 

9)

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu. Za tydzień składka do puszek na pomoc Kościołom na Wschodzie.

 

 

 

Wszystkim Parafianom i Dobroczyńcom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub jubileusze małżeństwa, składamy najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności, zdrowia, wielu łask Bożych, oraz opieki Matki Najświętszej Nieustającej Pomocy. Do życzeń dołączamy naszą modlitwę.

Natomiast Zmarłych, których rocznice śmierci wspominamy w tym tygodniu polecamy Miłosierdziu Bożemu.