1)

Msze Święte w kaplicy tym tygodniu będą: w poniedziałek, środę i czwartek o godz. 19:00. W kościele od godz. 16:45 adoracja Najświętszego Sakramentu, a po niej Msza Święta o godz. 17:45.

 

 

2)

W tym tygodniu przypadają:

W poniedziałek – wspomnienie św. Pio z Pitrelciny, prezbitera.

W piątek – wspomnienie św. Wincentego à Paulo, prezbitera.

W sobotę – wspomnienie św. Wacława, męczennika.

 

 

3)

W sobotę, 28 września, odbędzie się Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie.

 

 

4)

W kościele został zamontowany kolejny witraż, dziękujemy jego fundatorowi Panu Krzysztofowi Kabatowi, projektantowi i wykonawcy wystroju naszego kościoła. Dziękujemy również Panu Krzysztofowi Wojdyle za umycie okna i wprawienie tego witraża.

 

 

5)

Informujemy, że I Komunia Święta w naszej parafii będzie w niedzielę, 17 maja 2020 r., o godz. 11:30.

 

 

6)

Serdecznie dziękujemy: ekipie sprzątającej z poprzedniego tygodnia za skoszenie trawnika wokół kościoła; Patrykowi Tokarzowi za zakupienie futerału na 4 pateny do kościoła, oraz pranie i troskę o stroje dla ministrantów, a Panu Romanowi Baczy za pomalowanie korytarza na plebanii. Bóg zapłać!

 

 

7)

Dziękujemy także za ofiary złożone na potrzeby kościoła. Bóg zapłać!

 

 

8)

Taca z dzisiejszej i przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii.

 

 

 

Wszystkim Parafianom i Dobroczyńcom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub jubileusze małżeństwa, składamy najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności, zdrowia, wielu łask Bożych, oraz opieki Matki Najświętszej Nieustającej Pomocy. Do życzeń dołączamy naszą modlitwę.

Natomiast Zmarłych, których rocznice śmierci wspominamy w tym tygodniu polecamy Miłosierdziu Bożemu.