1)

Dziś przypada 53. Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu, którego hasłem w tym roku jest: „«Wszyscy tworzymy jedno» (Ef 4,25). Od społeczności sieciowej do wspólnot ludzkich”. Modlimy się za pracowników mediów.

 

 

2)

Msze Święte w kaplicy tym tygodniu będą: we wtorek, środę, czwartek i sobotę o godz. 19:00. W kościele, jak zwykle.

 

 

3)

W środę święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski i młodzieży, oraz Szkoły Podstawowej w Maćkowicach – Msza Święta będzie o godz. 8:00.

 

 

4)

W sobotę święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

 

 

5)

W tym tygodniu Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców (Suche Dni Jesienne).

 

 

6)

Przypominamy, że w sobotę, 28 września, odbędzie się Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie. Osoby chętne prosimy o kontakt z ks. wikariuszem.

 

 

7)

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby kościoła i krzewy na cmentarz, a Paniom Krystynie Tomaszewskiej i Teresie Wróbel za dary do kuchni. Bóg zapłać!

 

 

8)

Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Archidiecezjalne Radio Fara. Za tydzień na potrzeby parafii.

 

 

 

Wszystkim Parafianom i Dobroczyńcom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub jubileusze małżeństwa, składamy najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności, zdrowia, wielu łask Bożych, oraz opieki Matki Najświętszej Nieustającej Pomocy. Do życzeń dołączamy naszą modlitwę.

Natomiast Zmarłych, których rocznice śmierci wspominamy w tym tygodniu polecamy Miłosierdziu Bożemu.