1)

Msze św. w tym tygodniu będą: w kościele codziennie, za wyjątkiem soboty, o godz. 16: 45. W sobotę o godz. 8:30. W kaplicy w środę, czwartek i piątek o godz. 18:00. W sobotę o godz. 7:00.

 

 

2)

Dzisiaj po Mszach Świętych – Gorzkie Żale. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Dodatkowa składka na kwiaty do Bożego Grobu.

 

 

3)

W piątek przed Mszami Świętymi – Droga Krzyżowa.

W tym dniu za odmówienie po Komunii Świętej przed wizerunkiem Pana Jezusa Ukrzyżowanego modlitwy: Oto ja, dobry i najsłodszy Jezu…”, można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

 

 

4)

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca kwietnia.

W czwartek modlimy się w intencji kapłanów, oraz o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie z naszej parafii. W dalszym ciągu zachęcamy do modlitwy w intencji o. Piotra.

W piątek okazja do spowiedzi w kościele parafialnym od godz. 16:00., w kaplicy od godz. 17:30.

Po Mszach Św. – nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Z posługą sakramentalną do chorych udamy się od godz. 7:30.

 

 

5)

W sobotę po Mszach Św. nabożeństwa wynagradzające za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.

 

 

6)

W najbliższą niedzielę – pierwsza niedziela miesiąca kwietnia – po Mszach św. o godz. 9:45 i 11:30 – zmiana Tajemnic Różańcowych.

 

 

7)

W zakrystii są do nabycia baranki i paschaliki na stół wielkanocny (cena 7 zł). Środki uzyskane z ich sprzedaży są przeznaczone na wspieranie dzieł Caritas.

 

 

8)

W dniach 5–7 kwietnia w Domu Rekolekcyjnym Sióstr Benedyktynek przy kościele Trójcy Świętej w Przemyślu odbędą się rekolekcje Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.

 

 

9)

Za kwotę 1400,00 zł zostały zakupione stemple na rusztowania do kościoła.

 

 

10)

Serdecznie dziękujemy Paniom: Krystynie Zając, Janinie Kulpie i Władysławie Buczek za ofiary na kwiaty przed kościołem, oraz Krystynie Tomaszewskiej, Stanisławie Baran i Teresie Wróbel za dary do kuchni. Bóg zapłać!

 

 

11)

Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii. Za tydzień na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu.

 

 

 

Wszystkim Parafianom i Dobroczyńcom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub jubileusze małżeństwa, składamy najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności, zdrowia, wielu łask Bożych, oraz opieki Matki Najświętszej Nieustającej Pomocy. Do życzeń dołączamy naszą modlitwę.

Natomiast Zmarłych, których rocznice śmierci wspominamy w tym tygodniu polecamy Miłosierdziu Bożemu.