1)

Dziś o godz. 15:00 odbędzie się spotkanie wspólnoty „Dwór Dobrej Rady”.

 

 

2)

Od jutra tj. od 17 grudnia, przygotowujemy się bezpośrednio do Uroczystości Narodzenia Pańskiego. W tym czasie Kościół szczególnie przyzywa przyjścia Zbawiciela śpiewając Wielkie Antyfony.

 

 

3)

W tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw w intencji rodzin.

 

 

4)

We wtorek, w kościele parafialnym przed Mszą Świętą podczas adoracji Najświętszego Sakramentu, natomiast w kaplicy w czwartek po Mszy Świętej – Nabożeństwo Bractwa Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.

 

 

5)

W środę po Mszach Świętych Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

 

6)

Spowiedź adwentowa w naszej parafii będzie w sobotę 22 grudnia. W kościele parafialnym w godz. 14:30–17:00, natomiast w kaplicy od godz. 14:30 do 16:30.

Z posługą sakramentalną do chorych udamy się w poniedziałek, 24 grudnia, od godz. 7:30.  

W sobotę, po zakończeniu spowiedzi, na plebanii odbędzie się Wigilia dla kapłanów z naszego dekanatu.

 

 

7)

Na konto Górali Woksmandskich przelaliśmy połowę kwoty (18.000 zł) na zakup modrzewia na sufit w kościele. Kolejną transzę planujemy przelać w styczniu lub w lutym. Termin wykonania ozdobnego sufitu wraz z ociepleniem planowany jest na okres wakacji.

 

 

8)

Serdecznie dziękujemy Państwu: Stanisławie Baran i Krystynie Tomaszewskiej za dary do kuchni; Bogdanowi Bańcarzowi za prace elektryczne; Emilii Wojdyło i Elżbiecie Szoździe za systematyczne pranie bielizny kielichowej i ołtarzowej.

 

 

9)

W zakrystii można nabyć jeszcze świece na stół wigilijny, rozprowadzane przez Caritas w ramach akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, oraz pobrać opłatki.

 

 

10)

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby kościoła i kaplicy – Bóg zapłać!

 

 

11)

Taca z dzisiejszej i przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii.

 

 

 

Wszystkim Parafianom i Dobroczyńcom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub jubileusze małżeństwa, składamy najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności, zdrowia, wielu łask Bożych, oraz opieki Matki Najświętszej Nieustającej Pomocy. Do życzeń dołączamy naszą modlitwę.

Natomiast śp. Stefanię Sawkę i Zmarłych, których rocznice śmierci wspominamy w tym tygodniu polecamy Miłosierdziu Bożemu.