1)

Dziś Dzień Modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie. Po Mszach Św. odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc tym Kościołom.

Natomiast o godz. 15:00 odbędzie się w Żurawicy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło–Życie. Wyjazd spod plebanii o godz. 14:40.

 

 

2)

W sobotę Msza Święta roratnia w kościele będzie wyjątkowe o godz. 7:00.

 

 

3)

We wtorek, w kościele parafialnym przed Mszą Świętą podczas adoracji Najświętszego Sakramentu, natomiast w kaplicy w czwartek po Mszy Świętej – Nabożeństwo Bractwa Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.

 

 

4)

W środę po Mszach Świętych Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

 

5)

Serdecznie dziękujemy Państwu: Danucie Bańcarz i Ewie Dratwie za przygotowanie posiłku dla uczestników spotkania Rady Programowej Duszpasterstwa Trzeźwości Archidiecezji Przemyskiej; Krzysztofowi Wojdyle za kelnerowanie; Waldemarowi i Maciejowi Dratwom za nieodpłatne przywiezienie obrazów z Nowego Targu. Koszt obrazów – 1750 zł.

 

 

6)

W zakrystii można nabyć świece na stół wigilijny, rozprowadzane przez Caritas w ramach akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Minimalna cena 5 zł.

 

 

7)

W najbliższą niedzielę, o godz. 15:00, odbędzie się na plebanii spotkanie wspólnoty „Dwór Dobrej Rady”.

 

 

8)

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby kościoła – Bóg zapłać!

 

 

9)

Taca z dzisiejszej i przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii.

 

 

 

Wszystkim Parafianom i Dobroczyńcom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub jubileusze małżeństwa, składamy najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności, zdrowia, wielu łask Bożych, oraz opieki Matki Najświętszej Nieustającej Pomocy. Do życzeń dołączamy naszą modlitwę.

Natomiast Zmarłych, których rocznice śmierci wspominamy w tym tygodniu polecamy Miłosierdziu Bożemu.