1)

Dzisiaj i w przyszłą niedzielę, Panowie z Duszpasterskiej Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na remont kościoła.

 

 

2)

We wtorek, w kościele parafialnym przed Mszą Świętą podczas adoracji Najświętszego Sakramentu, natomiast w kaplicy we czwartek po Mszy Świętej – Nabożeństwo Bractwa Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.

 

 

3)

W środę po Mszach Świętych Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

 

4)

Zachęcamy do modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach. Każdego dnia modlimy się za nich podczas modlitwy różańcowej po Mszach Świętych.

 

 

5)

W sobotę po zajęciach w Parafialnej Szkole Muzycznej, Stowarzyszenie „Maćkowice, nasza mała Ojczyzna”, zaprasza chętnych uczniów na warsztaty artystyczne do siedziby Stowarzyszenie (dawna agronomówka), które poprowadzą Panie: Emilia Wojdyło, Elżbieta Matusz i Edyta Sowa.

 

 

6)

Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla, Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego.

O godz. 15:00 odbędzie się spotkanie Wspólnoty „Dwór Dobrej Rady”.

 

 

7)

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby kościoła i kaplicy. Bóg zapłać!

 

 

8)

Dzisiejsza taca mszalna przeznaczona jest na pomoc dla Księży Emerytów oraz dla Domu Księży Emerytów „Emaus”, natomiast z  najbliższej niedzieli na potrzeby parafii.

 

 

 

Wszystkim Parafianom i Dobroczyńcom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub jubileusze małżeństwa, składamy najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności, zdrowia, wielu łask Bożych, oraz opieki Matki Najświętszej Nieustającej Pomocy. Do życzeń dołączamy naszą modlitwę.

Natomiast Zmarłych, których rocznice śmierci wspominamy w tym tygodniu polecamy Miłosierdziu Bożemu.