Kochani,

 

oddanie się Maryi, wejście do Arki, jaką jest Jej Niepokalane Serce, jest dzisiaj sprawą absolutnie fundamentalną. Konieczną wręcz. Gdy mrok zapada nad historią, gdy czasy ostateczne stają się już na prawdę ostateczne, gdy wielkimi krokami zbliża się oczyszczenie, trzeba nam wszystkim biec do Matki. Ona nas poprowadzi, taki jest Boży plan. Tam w Arce jest wszystko, to co jest nam odbierane: pokój, radość, Miłosierdzie, ład, harmonia. Maryja przygotowuje swoje dzieci na wielkie wylanie Ducha Świętego, każde Jej umiłowane dziecko otrzyma światło, które poprowadzi w chwili największego zamętu.

 

ODDANIE33, to wielki projekt duchowy, o którym nie piszą media, nie widać nagłówków na popularnych portalach internetowych, mimo, że to właśnie schronienie pod płaszcz Maryi ratuje życie.

 

Oddaj się Jej, oto Matka twoja. Ratujcie siebie i swoich bliskich powierzając się Tej, która zdepcze głowę węża. Z głębokim przekonaniem Ocalenie włączmy w ODDANIE33.

 

Nie zwlekaj, dziś trzeba wybrać, "gnaj" do Arki, którą zbudował sam Bóg Ojciec!

 

Na początek zapraszamy Was na transmisję Mszy Świętej odprawianej w  Gietrzwałdzie, rozpoczynającej ogólnopolskie rekolekcje ODDANIE33. Celebrze przewodniczyć będzie abp Józef Górzyński.

 

Niech Maryja Niepokalana nas prowadzi, a Dobry Bóg błogosławi!

Organizatorzy Wielkiej Pokuty, Różańca do Granic oraz Polski pod Krzyżem Fundacja Solo Dios Basta

 

https://oblezenie.mezczyzni.net/