1) Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca sierpnia – po Mszach Świętych o  godz. 9:45 i  11:30 – zmiana Tajemnic Różańcowych, natomiast od godz. 13:00 do 19:00 odbędzie się na plebani spotkanie wspólnoty „Dwór Dobrej Rady”.

2) Również dzisiaj w kościele parafialnym możliwość zyskania odpustu zupełnego „Porcjunkuli”.

3) Msze Święte w tym tygodniu będą: w kościele o godz. 17:45, w kaplicy w środę, czwartek i piątek o godz. 19:00.

4) We wtorek wspomnienie św. Jana Marii Vianney’a, prezbitera, patrona kapłanów. Modlimy się w intencji wszystkich duszpasterzy, a zwłaszcza proboszczów.

5) W czwartek święto Przemienienia Pańskiego.

6) W sobotę wspomnienie św. Dominika, prezbitera

7) W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca sierpnia.

W czwartek modlimy się w intencji kapłanów, oraz o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie z naszej parafii.

W piątek okazja do spowiedzi w kościele parafialnym od godz. 17:00., w kaplicy od godz. 18:30.

Po Mszach Świętych nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z  modlitwą błagalną o ustanie pandemii koronawirusa w Polsce i na świecie.

Chorych, pragnących przyjąć sakramenty święte w domu, prosimy zgłaszać do czwartku (najpóźniej do Mszy Świętych w kościele i kaplicy). Z posługą do Nich udamy się o godz. 8:00.

8) W niedziele 9 i 16 sierpnia Panowie z Duszpasterskiej Rady parafialnej zbierać będą ofiary na remont kościoła.

9) Serdecznie dziękujemy Państwu: Grażynie Łyko za ofiarowanie 10 wrzosów i  10  wrzośców; Joannie i Wojciechowi Kapłonom i Danucie Bańcarz za zakupienie ziemi i kory, oraz za ich posadzenie; Osobom sprzątającym za skoszenie trawnika; Januszowie Kulpie za zmianę bilbordu ewangelizacji wizualnej i prace ogrodnicze, oraz Osobom pragnącym zachować anonimowość za dary do kuchni. Bóg zapłać!

10) Z okazji wspomnienia św. Krzysztofa z błogosławieństwa pojazdów i kierowców zebrano do puszek na zakup środków transportu dla misjonarzy kwotę 896,42 zł.

11) Serdecznie dziękujemy za ofiary na potrzeby parafii i remont kościoła. Bóg zapłać!

12) Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Za tydzień na potrzeby parafii.

Wszystkim Parafianom i Dobroczyńcom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub jubileusze małżeństwa, składamy najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności, zdrowia, wielu łask Bożych, oraz opieki Matki Najświętszej Nieustającej Pomocy. Do życzeń dołączamy naszą modlitwę.

Natomiast Zmarłych, których rocznice śmierci wspominamy w tym tygodniu polecamy Miłosierdziu Bożemu.