1) Msze Święte w tym tygodniu, oprócz soboty, będą: w kościele o godz. 17:45, w kaplicy o godz. 19:00. Codziennie od godz. 17:00 w kościele i 18:30 w kaplicy będzie spowiedź dzieci szkolnych przed zakończeniem roku szkolnego.

2) W środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

3) W piątek zakończenie roku szkolnego. Dzieci i ich Rodziców zachęcamy do uczestnictwa we Mszach Świętych o godz. 17:45 i 19:00

4) W sobotę liturgiczne wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy – Patronki naszej parafii. Msza Święta odpustowa będzie o godz. 18:00, w kaplicy o godz. 7:30.

5) Mamy do zapłacenia ratę za ubezpieczenie budynków parafialnych w wysokości 490 zł.

6) Serdecznie dziękujemy: Rodzicom Dzieci pierwszokomunijnych za wykoszenie trawnika; ufundowanie ornatu za kwotę 700 zł, oraz Osobom, które ofiarowały dary do kuchni. Bóg zapłać!

7) W dzisiejszą niedzielę Panowie z Duszpasterskiej Rady Parafialnej przed i po Mszach Świętych będą zbierać ofiary na remont kościoła.

8) Taca z dzisiejszej i przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii.

 

Chór parafialny, wtorek, godz. 20:00 (świetlica w Woli Maćkowskiej)

 

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Krzysztof Andrzej GNOT, zam. Maćkowice i Angelika Małgorzata JURKIEWICZ, zam. Witoszyńce, par. Grochowce – zapowiedź II

 

Wszystkim Parafianom i Dobroczyńcom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub jubileusze małżeństwa, składamy najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności, zdrowia, wielu łask Bożych, oraz opieki Matki Najświętszej Nieustającej Pomocy. Do życzeń dołączamy naszą modlitwę.

Natomiast Zmarłych, których rocznice śmierci wspominamy w tym tygodniu polecamy Miłosierdziu Bożemu.