1)Msze św. w tym tygodniu będą: w kościele codziennie o godz. 16:45, w kaplicy we wtorek, środę, czwartek o godz. 18:00, natomiast w piątek Mszy Świętej nie będzie.

2)We wtorek liturgiczne wspomnienia Matki Bożej z Lourdes. W tym dniu obchodzimy 28. Światowy Dzień Chorego. Będzie on przeżywany pod hasłem: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię” (Mt 11,28). Zachęcamy do modlitwy w intencji chorych i okazywania im chrześcijańskiej miłości. Podczas Mszy Świętych będzie udzielany sakrament namaszczenia chorych.

 

3)W piątek święto świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy. Modlimy się o powrót europejskich narodów do chrześcijańskich korzeni.

Tego dnia przypada również 44. rocznica śmierci Służebnicy Bożej Anny Jenke – wiernej świeckiej, nauczycielki z Jarosławia, modlimy się o jej beatyfikację. 

 

4)W dniach od 14 do 16 lutego (piątek i sobota) w Myczkowie i Zatwarnicy odbywać się będą rekolekcje dla wspólnoty „Dwór Dobrej Rady”.

 

Dzisiaj i w przyszłą niedzielę, Panowie z Duszpasterskiej Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na remont kościoła.

 

 

Wszystkim Parafianom i Dobroczyńcom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub jubileusze małżeństwa, składamy najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności, zdrowia, wielu łask Bożych, oraz opieki Matki Najświętszej Nieustającej Pomocy. Do życzeń dołączamy naszą modlitwę.

Natomiast Zmarłych, których rocznice śmierci wspominamy w tym tygodniu polecamy Miłosierdziu Bożemu.