1)

Msze św. w tym tygodniu będą: w kościele o godz. 16: 45, w kaplicy w środę, czwartek i piątek o godz. 18:00.

 

 

2)

Dzisiaj zakończenie rekolekcji wielkopostnych. Po Mszach Świętych – Gorzkie Żale, oraz początek nowenny przed Uroczystością św. Józefa, Oblubieńca NMP. Dodatkowa składka na kwiaty do Bożego Grobu.

 

 

3)

Spowiedź wielkopostna w naszej parafii będzie w Wielki Wtorek. W kościele w godz. 14:30–17:00; w kaplicy w godz. 14:30–16:30.

 

 

4)

W środę, 13 marca, przypada 6. rocznica wyboru Ojca Świętego Franciszka na stolicę Piotrową. Modlimy się w jego intencji.

 

 

5)

W piątek przed Mszami Świętymi – Droga Krzyżowa.

 

 

6)

Dzisiaj i w przyszłą niedzielę Panowie z Duszpasterskiej Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na remont kościoła i kaplicy.

 

 

7)

Serdecznie dziękujemy Państwu: Stanisławie Baran i Anieli Kmiotek za dary do kuchni; Bogdanowi Bańcarzowi za prace elektryczne; Januszowi Kulpie za prace hydrauliczne, comiesięczną zmianę baneru ewangelizacyjnego na tablicy, oraz okresowej dekoracji liturgicznej na kościele; Dariuszowi Biedze i Krzysztofowi Diakowskiemu za przycięcie lipy przy kaplicy i uprzątnięcie gałęzi, oraz Iwonie Kulpie za wykonanie dekoracji wielkopostnej w kościele i Elżbiecie Szoździe za wykonanie dekoracji wielkopostnej w kaplicy. Bóg zapłać!

 

 

8)

W sobotę, 2 marca odbyły się kolejne warsztaty o tematyce wielkanocnej, w których uczestniczyło 23 osoby. Po zajęciach uczestnikom biorącym udział w poprzednich warsztatach zostały rozdane dyplomy i upominki. Na kolejne zajęcia, które odbędą się w sobotę, 16 marca w godz. 9:15–11:30 zaprasza prezes Stowarzyszenia ,,Maćkowice Nasza Mała Ojczyzna” Sabina Buksa z zarządem i członkami.

 

 

9)

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby kościoła. Bóg zapłać!

 

 

10)

Taca z dzisiejszej i przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii, natomiast za tydzień składka do puszek na misje „Ad Gentes”.

 

 

 

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Marcin Paweł KUBICKI, zam. Dębica i Agnieszka Maria DUDEK, zam. Maćkowice – zapowiedź II

 

 

 

Wszystkim Parafianom i Dobroczyńcom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub jubileusze małżeństwa, składamy najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności, zdrowia, wielu łask Bożych, oraz opieki Matki Najświętszej Nieustającej Pomocy. Do życzeń dołączamy naszą modlitwę.

Natomiast Zmarłych, których rocznice śmierci wspominamy w tym tygodniu polecamy Miłosierdziu Bożemu.