1)

Dziś, pod hasłem: „Promieniowanie Ojcostwa”, obchodzimy XVIII Dzień Papieski.

Po każdej Mszy Świętej będą zbierane ofiary do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

 

 

2)

Dzisiaj i w najbliższą niedzielę Panowie z Duszpasterskiej Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na remont kościoła.

 

 

3)

W dalszym ciągu zachęcamy do modlitwy różańcowej.

 

 

4)

Msze Święte w kościele tym tygodniu, za wyjątkiem wtorku, będą codziennie o godz. 16:45. We wtorek, ze względu na udział w spotkaniu Referentów Wydziału Duszpasterskiego w Przemyślu, Msza Święta będzie o godz. 18:00. W kaplicy Msze Św. bez zmian.

 

 

5)

We wtorek, w kościele parafialnym przed Mszą Świętą podczas adoracji Najświętszego Sakramentu, natomiast w kaplicy we czwartek po Mszy Świętej – Nabożeństwo Bractwa Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.

 

 

6)

W środę po Mszach Świętych Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

 

7)

W czwartek święto św. Łukasza. Modlimy się w intencji służby zdrowia.

 

 

8)

W sobotę pielgrzymka Dzieła Pomocy Powołaniom do Archikatedry, zaproszeni są wszyscy zatroskani o powołania. Więcej na http://wsd.przemyska.pl/dpp/

Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu zaprasza także młodzież męską ze szkół średnich na „Szkołę modlitwy”.

 

 

9)

Rodzicom dzieci bierzmowanych dziękujemy za umycie okien, generalne porządki w kościele, oraz wykoszenie trawnika. A Pani Urszuli Mareckiej za wystrój kościoła.

Rodzice tych dzieci ponadto złożyli ofiarę w wysokości 800 zł, za którą zakupiono najnowsze wydanie Mszału rzymskiego, Mszał na miejsce przewodniczenia Część I i II, oraz V t. Lekcjonarza mszalnego.

 

 

10)

Paniom: Danucie Bańcarz, oraz Barbarze i Sabinie Buksom dziękujemy za przygotowanie poczęstunku dla Księdza Arcybiskupa i Księży, a animatorom z oazy za kelnerowanie.

 

 

11)

Panu Krzysztofowi Wojdyle dziękujemy za przygotowanie i koordynowanie Liturgiczną Służbą Ołtarza, oraz młodzieżą przystępującą do bierzmowania.

 

 

12)

Paniom: Teresie Wróbel, oraz Barbarze i Sabinie Buksom dziękujemy za dary do kuchni. Bóg zapłać!

 

 

13)

Do kościoła został zakupiony jeden zestaw multimedialny do wyświetlania pieśni za kwotę 6054,26 zł.

 

 

14)

Za dzierżawę parkingu pod skup jabłek otrzymaliśmy kwotę 2000 zł.

 

 

15)

W przedsionkach kościoła i kaplicy są wyłożone kartki wypominkowe. Prosimy o czytelne wpisywanie imion Zmarłych. Kartki prosimy składać najpóźniej do 25 października, abyśmy mogli je zamieścić jako dodatek do „Szafarki Łask”. Jeśli ktoś ma życzenie, aby jego Zmarli byli wspominani w konkretny dzień – prosimy tę informację zaznaczyć na kartkach.

 

 

16)

Dzisiejsza taca mszalna przeznaczona jest na potrzeby parafii, natomiast przyszłej niedzieli na misje.

 

 

 

Wszystkim Parafianom i Dobroczyńcom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub jubileusze małżeństwa, składamy najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności, zdrowia, wielu łask Bożych, oraz opieki Matki Najświętszej Nieustającej Pomocy. Do życzeń dołączamy naszą modlitwę.

Natomiast Zmarłych, których rocznice śmierci wspominamy w tym tygodniu polecamy Miłosierdziu Bożemu.