1) Msze Święte w tym tygodniu będą: w kościele o godz. 17:45, w kaplicy w środę i  czwartek o godz. 19:00.

2) W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w najbliższą niedzielę błogosławieństwo pojazdów.

3) Dzisiaj i w najbliższą niedzielę przed, i po Mszach Świętych, Panowie z  Duszpasterskiej Rady parafialnej będą zbierać ofiary na remont kościoła.

4) Serdecznie dziękujemy Państwu: Marii Drzystek za ofiarę na bieżące potrzeby kościoła w wysokości 200 zł, za którą zostały zakupione trzy tomy najnowszego wydania lekcjonarzy mszalnych za sumę 237 zł; Patrykowi Tokarzowi za ufundowanie do kościoła pięciu kolejnych ozdobnych żarówek; ekipie sprzątającej za skoszenie trawy na rowie – kolejną prosimy o wykoszenie ogrodu przy plebanii, oraz za dary do kuchni. Bóg zapłać!

5) Taca z dzisiejszej i przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii, natomiast w najbliższą niedzielę z okazji błogosławieństwa pojazdów odbędzie się zbiórka do puszek na zakup środków transportu dla misjonarzy.


ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Bogusław KOŚĆ, zam. Maćkowice i Magdalena Mariola WAWRO, zam. Kaszyce. Zapowiedź III

Maciej Daniel SURA, zam. Przemyśl, parafia Świętej Trójcy i Klaudia Józefa WITOSZYŃSKA, zam. Maćkowice. Zapowiedź III


Wszystkim Parafianom i Dobroczyńcom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub jubileusze małżeństwa, składamy najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności, zdrowia, wielu łask Bożych, oraz opieki Matki Najświętszej Nieustającej Pomocy. Do życzeń dołączamy naszą modlitwę.

Natomiast Zmarłych, których rocznice śmierci wspominamy w tym tygodniu polecamy Miłosierdziu Bożemu.