1) Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 13:00 odbędzie się spotkanie z Rodzicami dzieci z klasy III w sprawie I Komunii Świętej.

2) Msze Święte w tym tygodniu, oprócz soboty, będą jak zwykle. W sobotę Msza Święta w kościele parafialnym będzie o godz. 7:30, w kaplicy o godz. 18:00.

3) W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje (Dni Krzyżowe). Modlimy się o szczęśliwe urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy na roli.

4) W środę rocznica święceń biskupich J. E. Ks. Biskupa Stanisława Jamrozka.

5) W czwartek rocznica ingresu J. E. Ks. Arcybiskupa Adama Szala do Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu.

6) W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

7) W sobotę w kaplicy w Woli Maćkowskiej uroczystość Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych. Msza Święta odpustowa będzie o godz. 18:00. Zapraszamy wszystkich parafian.

8) W niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w naszej archidiecezji święcenia diakonatu. Otaczamy modlitwą kandydatów do święceń.

9) Osobom sprzątającym kościół i kaplicę w ubiegłym tygodniu dziękujemy za skoszenie trawnika. Kolejne Osoby sprzątające prosimy o kontynuację tych prac.

10) Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby kościoła i kaplicy. Bóg zapłać!

11) Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na parafie potrzebujące pomocy. Za tydzień na potrzeby parafii.

Wszystkim Parafianom i Dobroczyńcom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub jubileusze małżeństwa, składamy najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności, zdrowia, wielu łask Bożych, oraz opieki Matki Najświętszej Nieustającej Pomocy. Do życzeń dołączamy naszą modlitwę.

Natomiast Zmarłych, których rocznice śmierci wspominamy w tym tygodniu polecamy Miłosierdziu Bożemu.