1)

W dzisiejszą niedzielę, zwaną Niedzielą Dobrego Pasterza, obchodzimy 54. Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do życia kapłańskiego, konsekrowanego i misyjnego. Są to jednocześnie kolejne Kwartalne Dni Modlitw w tej intencji.

 

 

2)

Dzisiaj o godz. 14:30 w Kalnikowie – Dzień Wspólnoty Ruchu Światło–Życie. Wyjazd wszystkich oazowiczów z parkingu k. kościoła o godz. 13:30.

 

 

3)

W czwartek święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.

 

 

4)

W dniach 18–20 maja w Domu Rekolekcyjnym Sióstr Benedyktynek w Przemyślu odbędą się rekolekcje Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.

 

 

5)

W niedzielę, 19 maja na Mszy Świętej o godz. 11:30 – rocznica I Komunii Świętej dzieci z klas III i IV.

 

 

6)

Msza Święta odpustowa w Woli Maćkowskiej będzie w piątek 24 maja o godz. 18:00.

 

 

7)

Serdecznie dziękujemy Paniom: Marii Drzystek i Iwonie Kulpie za wykonanie dekoracji w kościele na święto Miłosierdzia Bożego; Stanisławie Baran, Teresie Wróbel i Krzysztofowi Wojdyle za dary do kuchni, oraz ekipie sprzątającej (Ewa Dratwa i Karolina Dratwa) za skoszenie trawnika przy kościele i plebanii. Bóg zapłać!

 

 

8)

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby kościoła i kaplicy. Bóg zapłać!

 

 

9)

Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii, natomiast za tydzień na parafie potrzebujące pomocy.

 

 

 

Wszystkim Parafianom i Dobroczyńcom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub jubileusze małżeństwa, składamy najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności, zdrowia, wielu łask Bożych, oraz opieki Matki Najświętszej Nieustającej Pomocy. Do życzeń dołączamy naszą modlitwę.

Natomiast Zmarłych, których rocznice śmierci wspominamy w tym tygodniu polecamy Miłosierdziu Bożemu.